Brickland

O mně

licove zdivo

V oblasti stavebnictví se specializuji na kompletní realizace exteriérů a interiérů z lícových cihel a obkladových pásků, dále pak obklady a pokládku dlažeb z těchto výjimečných materiálů. V této oblasti se věnuji realizaci již od roku 1998.

licovky Lícovým zdivem umím také kromě venkovních fasád obložit téměř cokoliv ve vnitřních prostorách domu, jako například kuchyň, koupelnu, libovolnou stěnu, krb či komín a podobně.

Dále provádím zateplení domů minerální vlnou, která se vkládá mezi vnější stěnu domu a fasádu z lícového zdiva, nebo v případě obezdívání lícovými pásky se tvrzená minerální vlna přikotví k venkovní stěně, přetáhne tzv. perlinkou, a dále se již obezdívá lícovými pásky. Výsledný vzhled je pak k nerozeznání od fasád, kde bylo k obezdění použito celých cihel.

V otázce výběru těchto materiálů spolupracuji s výhradními prodejci renomovaných zahraničních výrobců jako je firma Brickland s.r.o. Konzultace včetně cenové nabídky poskytuji zdarma, následnou realizaci Vašich představ jsem schopen zajistit v co nejkratším možném termínu. Disponuji také vlastním lešením, takže Vám odpadá starost s jeho zabezpečením.

Zakázky jsem schopen realizovat v rámci celého Plzeňského, Karlovarského, Jihočeského a Středočeského kraje, popřípadě je možnost realizovat stavby i ve vzdálenějších místech. Velice si vážím Vašeho zájmu a věřím, že budete plně spokojeni s mými službami.